fotogalerie
Domyno Cup … jaro 2014
Jarní Domyno Cup, turnaj tenisových čtyřher v Domyno Sportovní Akademii byl díky počasí o týden posunut, což se ukázalo jako velice moudrý krok. Počasí bylo totiž v den konání skvělé … ostatně jako celý turnaj. Dramatická utkání přinášela překvapivé výsledky a podívanou, při které nebylo snadné popadnout dech.
Zahraniční barman a výčepní v jedné osobě, který nám částečně vynahradil neúčast zahraničních tenistů, se měl za pultem opravdu co otáčet. Potřeba doplňovat tekutiny, byla totiž často na hraně jeho možností.
Po skončení turnaje byli nejšikovnější hráči po zásluze odměněni ¦).
Tenisový turnaj čtyřher
Mezi tenisovými turnaji, je Domyno Tennis Cup dávno pojmem. A ten sobotní … turnaj ve čtyřhře, tuto tezi jednoznačně potvrdil.
Dvanáct velice kvalitních dvojic s mezinárodní účastí, rozdělených podle výkonnosti do dvou skupin, se za parádního počasí utkalo na kurtech Domyno Sportovní Akademie a v neuvěřitelně napínavých kláních se vydávalo z posledních sil. Vzhledem k fyzické náročnosti turnaje, bylo nezbytné doplňování energie zajišťováno prostřednictvím grilovaných krůt a vepřových kýt. Čepovaný Plzeňský Prazdroj … opravdu velmi dobře chlazený, byl podáván, k veliké radosti všech zúčastněných, v rámci dodržování pravidelného pitného režimu.

… velice příjemný a uvolněný den, který po vyhlášení výsledků a předání cen, pokračoval neméně příjemným a uvolněným večerem.

Letní tenisové kempy pro děti
Kempy vstoupily do svého druhého prázdninového týdne. Pro tenisovou, kondiční a taktickou přípravu mají účastníci kempu k dispozici celý areál Domyno Sportovní Akademie a tým kvalifikovaných trenérů, pod vedením šéftrenéra Petra Podušky. Pro děti jsou, po celou dobu trvání kempu, zajištěny, mimo jiné, svačiny, oběd a nápoje … v rámci dodržování pravidelného pitného režimu. Na perspektivní mladé naděje českého tenisu se můžete podívat na přiložených obrázcích.

Tenisový turnaj čtyřher
Za krásného slunečného počasí se uskutečnil tenisový turnaj čtyřher pod názvem GRAND SLAM DOMYNO. Přihlásilo se třináct párů, které byly dle výkonnosti rozlosovány do dvou skupin, kde se hrálo systémem každý s každým na jeden set. Vysoká sportovní úroveň turnaje byla zakončena stejně kvalitní úrovní společenskou. Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na další setkání.

Tenisový turnaj

Ukončení letní tenisové sezóny

Tenisový turnaj čtyřher© 2009 - 2017 DOMYNO1 s.r.o.

Webhosting - TECHart systems