Napsali o nás

Domyno: Sportovně laděné burgery
Tentokrát jsem zavítal do mnohými opěvovaného burger baru Domyno. Již po zaparkování u sportovního komplexu, v němž se burger bar nachází mě pohltila zajímavá vůně. Někdo by řekl „Tohle není Mc’Donald“, jiný zase „Tohle není Jim Beam“, ale jedno bylo jasné … jsme tu správně!

… více čtěte zde

////////////////////

Nejlepší burgery a The Big Zee Hárt Atak výzva!
Plátek rajčete, okurka, šťavnaté maso, křupavá slanina, barbeque omáčka a čerstvě upečená burgerová houska tzv. bun, to je základ opravdového hamburgeru, jehož popis by ve vás měl vzbudit pocit, na nějž neexistuje doslovný český překlad – „mouth-watering”. I přes otevírání skvělých burgerových restaurací si bohužel většina lidí v Česku vzpomene na hamburger z McDonaldu nebo případně na polotovar z chladícího pultu jejich hypermarketu.

… více čtěte zde

////////////////////

Jirka Gruntorád: Dosáhl jsem vrcholu…
Nebojte, nebudu vám popisovat nějaké neslušné praktiky nebo svůj sexuální život, ale rád bych se s vámi podělil o zážitky z nádherné akce Open Air H.E.A.T. Program Maraton. Ten se konal poslední zářijovou sobotu v příjemných prostorách komplexu Domyno. Ještě než se ale vydáme na cestu k vrcholu, pojďme si něco říci o H.E.A.T. Programu, který poslední dobou válcuje všechny fitness programy nejenom napříč Evropou. Proč?

… více čtěte zde

////////////////////

Fast Food Žurnál – recenze: Domyno Burger Bar
Domyno Burger Bar je relativně nedávno otevřený podnik rozšiřující již tak širokou nabídku centra Domyno, které se zaměřuje na poskytování služeb sportovních (od posilovny po tenisové kurty) přes ubytovací (kolej a hotel) až po stravovací (restaurace, kantýna a burger bar). Nenajdete ho nikde v centru, ale na Praze 4 – Lhotce. Pro většinu asi trochu z ruky, pro místní ale neuvěřitelná pecka.

… více čtěte zde

////////////////////

Víkend DNES … 28. – 29. července 2012


////////////////////

Nejlepší burger? Už víme, kam na něj!
Zavřete oči a představte si burger s velkým B, burger v opečené, křupavé housce, burger z masa, které během krátké cesty z farmy k vám zaručeně neprošlo bodem mrazu, burger se zeleninou a dalšími ingrediencemi vybíranými v té nejlepší kvalitě tak, aby přirozeně podpořily exkluzivitu hutného uměleckého díla, které se vám dostane na talíř – pořádného, poctivého burgeru…

… více čtěte zde

////////////////////

Kam v Česku na nejlepšího burgera?
Poctivý americký burger je žádaný i v Česku. A kam zajít na ten nejlepší? V rámci festivalu americké kuchyně Taste of America proběhla soutěž o nejznámější americkou specialitu. Tady je desítka podniků, kam stojí za to se na burgera vypravit.

… více čtěte zde

////////////////////

Zážitkový burger podruhé – jak na suroviny.
V prvním článku o návratu burgerů k tradičním gastronomickým hodnotám jakými jsou kvalita, čerstvost, domáckost a poctivost jste se již seznámili s vyraženým podpisem (db) na křupavé housce. Ano, řeč bude opět o Domyno Burgerech. A protože se předchozí článek setkal s velkým ohlasem, rozhodli jsme se nakouknout „pod pokličku“ surovinám.

… více čtěte zde

////////////////////

Burger jako luxusní zážitek? Proč ne!
V areálu sportovní akademie by jste jen těžko hledali prostor pro převraty v gastronomii a boření mýtů o jídle. Zrovna o jídle! V původním sportbaru Domyno Sportovní Akademie na Novodvorské se však takový prostor našel.

… více čtěte zde



© 2009 - 2017 DOMYNO1 s.r.o.

Webhosting - TECHart systems