fotogalerie

neděle 12. října 2014
Den „ÓDÉÉ” (den otevřených dveří)
Bylo „to” vskutku povedené. Bylo „to” povedené hlavně díky vám, našim klientům, ale i díky lidem, kteří Domyno navštívili úplně poprvé a jimž primárně byl tento den určen. Bylo „to” povedené díky recepčním, instruktorům, trenérům, Petrovi Havlíčkovi, masérkám, kuchařům, servírkám, číšníkům a všem těm, kteří se na přípravě 1. ročníku Domyno dne otevřených dveří spolupodíleli.
A jelikož jsme letos položili základní stavební kámen tradice, můžete se již nyní těšit na příští, věřme, že ještě vychytanější 2. ročník.
Díky Vám … všem ¦).

Setkání s Olgou Šípkovou
V sobotu 6. září 2014 se v Domyno Sportovní Akademii sešli příznivci dance aerobiku, aby si společně s Olgou Šípkovou, dvojnásobnou mistryní Evropy a mistryní světa ve sportovním aerobiku, zacvičili, chvíli poseděli a trošičku poklábosili. Bylo to milé a vlastně již tradiční setkání. Vážně ¦).

Pálení Domyno Čarodějnice 2014
Jako již tradičně jsme v Domyno Sportovní Akademii přivítali jaro spálením čarodějnice. Dětí, převlečených za různé prapodivné bytosti, bylo letos jako smetí … ale nač se zeširoka rozepisovat, že? … podívejte se ¦).

Neoficiální mistrovství ČR v beerpongu
Avizované neoficiální mistrovství ČR v beerpongu proběhlo, respektive proteklo, za naprosto úžasného počasí, Domynem Sportovní Akademií v sobotu 22. června 2013. Ti co přišli a viděli vše na vlastní oči, jistě potvrdí, že přiložené fotografie nepotřebují dalších komentářů.

Pálení Domyno Čarodějnice
Navzdory nepříliš příznivému počasí se ve čtyři hodiny odpoledne začalo na louku před Sportovní Akademii trousit ohromné množství roztodivných figurek. Čarodějky malé i velké, různí bubáci, strašáci kostlivci ale i človíčci v kočárcích, které vždy někdo přitlačil.
Špekáčky z přeštických černostrakatých vepříků zalévali lektvarem z malin a jejich doprovody zas parádním mokem z únětického pivovaru.
Bylo chybou chybět. Podívejte se.

Mezinárodní den dětí
Nepříznivé počasí nás i s dětmi zahnalo do haly, které ten den, ještě více než kdy před tím, příslušelo označení víceúčelová. Na jedné polovině plochy trénovali mladí hokejisté a na té druhé, na té se odehrávala strhující a nevídaná klání. Skládání papírových čepic, navlékání korálků, pokusy o vytvoření největší mýdlové bubliny, hody borovými šiškami do plastových kbelíků … rozuměj na cíl. Každý, kdo se zúčastnil nejméně jedné disciplíny nebo snědl palačinku s jahodovým přelivem a tvarohem, získal v závěru příjemného odpoledne pamětní list … jak jinak, než na památku.

Domyno Sportovní Akademie

Pálení Domyno Čarodějnice
… v šestnáct hodin, nula nula minut „to“ začalo. Na louku před Sportovní Akademii se seběhlo, sjelo a slétlo nevídané množství lidí a začaly se dít věci. Pod rukama Radky, naší kostymérky, se nebývalým tempem rodila jedna malá čarodějnice za druhou a jejich divoké hry, kterým se postupně začaly oddávat, sledoval i Spider-Man z mírného povzdálí. A starší ročníky, ty kouzlily jak o sto šest … krkovičky s kozími rohy, chladné Kozly a pro čarodějskou omladinu, které vyhládlo po divokých rejdech kolem ohňů, něco špekáčků i sladkostí. Bylo to pěkné, příjemné a uvolněné odpoledne. A noc, ta magická Filipojakubská noc, tak ta byla …© 2009 - 2017 DOMYNO1 s.r.o.

Webhosting - TECHart systems