… beachvolejbal

Beachvolejbal je bezesporu atraktivním a moderním sportem a v Domyno Sportovní Akademii má své místo hned vedle tenisových dvorců. K dispozici jsou čtyři beachvolejbalové kurty, které jsou v zimním období zastřešeny a vytápěny. Můžeme se pochlubit jedním z nejmodernějších a nejlépe vybavených beachvolejbalových areálů v Praze, jehož samozřejmou součástí je zázemí se sociálním zařízením pro sportovce. V průběhu roku je beachvolejbalový stánek Domyno dějištěm mnoha zajímavých akcí pro hráče všech věkových a výkonnostních kategorií. Pravidelně pořádáme beachvolejbalové kempy, na kterých si osvojíte techniku hry a zvýšíte svou fyzickou kondici.
Přijďte si užít teplý písek, slunce a zábavu! Dopřejte svému tělu potřebný pohyb a nastartujte tak sportovní beachvolejbalovou kariéru.

////////////////////

italie_web

////////////////////

night_beach_cup_zima_14

////////////////////

zacatecnici_turnaje_zima_14_ok

////////////////////

amaterske_turnaje_zima_14

////////////////////

beach_rodice_s_detmi_03_13

////////////////////

turnaje_40+_ok

////////////////////

DETSKE_turnaje_zima_14_ok

////////////////////

Tisková zpráva: Nový nájemce beachvolejbalových kurtů

1. října 2014 Společnost DOMYNO1 s.r.o. smluvně uzavřela spolupráci s novým provozovatelem beachvolejbalových kurtů v areálu Domyno Sportovní Akademie. Od 1. října 2014 se novým provozovatelem Beachvolejbalové akademie stává pan Martin Šrámek.

Změna bude mít pozitivní vliv jak na nový přístup při pořádání turnajů, tak na práci s mládeží, na zvýšenou kvalitu tréninkových kempů a na komunikaci se zákazníky.

Martin Šrámek – Beachvolejbalová akademie Domyno 
IČ: 87909629
DIČ: CZ8610233830
tel.: 724 391 422, e-mail: beach@domyno.cz © 2009 - 2017 DOMYNO1 s.r.o.

Webhosting - TECHart systems